Home   slice   Nakladače   »   Séria 800
Potrebujete poradiť?  Kontaktujte nás!
avant 800 main 2

AVANT séria 800

Od AVANTU najväčší a najvýkonnejší model

• Najväčšia nosnosť, ťažná sila a rýchlosť pojazdu až 30 km/h
• Prídavná hydrauliky s najväčším prietokom a použiteľnosťou všetkých prídavných zariadení AVANT, teleskopické rameno ako štandard
• K dispozícií kabína DLX s klimatizáciou
• Systém Optidrive™ vyvinutý spoločnosťou AVANT, zvyšujúci výkon nakladača až o 10 %

Technické údaje

Technická špecifikácia - Avant 860i

Zdvižná kapacita nosnosť 1900 kg
Výkon motora výkon motora 57.0 hp diesel
Výška zdvihu výška zdvihu 3.5 m
Rýchlosť rýchlosť 30 km/h

Technické údaje

Dĺžka

3395 mm

Šírka

1490 mm

Výška

2200 mm

Hmotnosť

2540 kg

Štandardný rozmer kolies

380/55-17” TR profil

Pohon

hydrostatický, AVANT Optidrive

Maximálna rýchlosť pojazdu

30 km/h

Prídavná hydraulika, prietok oleja/tlak

80 litrov/min

Polomer otáčania vnútorný/vonkajší 

1370/2990 mm

Max. výška zdvihu teleskopického ramena

3500 mm

Hranica prevrátenia* 

1900 kg

Max. kapacita zdvihu ramena/50 cm

2200 kg

Typ motora

Kohler KDI 1903 TCR

Výkon spaľovacieho motora (ECE R120)

42 kW (57 HP)

Maximálny krútiaci moment pri otáčkach

225 Nm @ 1500 rpm

Palivo

Nafta

* hranica prevrátenia je meraná 400 mm od pripájacej dosky ramena, vrátane jej hmotnosti (70 kg)

Ťažná sila

Rozmer kolies  

Rýchlosť pojazdu

Ťažná sila

380/55-17

30 km/h

2100 kp

Šírka

Rozmer kolies

860i

380/55-17

1490 mm

Výška sa kabínou

Rozmer kolies

 Maximálna výška

380/55-17

2230 mm

Avant 860i product measurements 1
Avant 860i product measurements 2

Vlastnosti

Bezpečnosť

  • vynikajúci výhľad
  • stabilita
  • bezpečnostný rám ROPS a systém bezpečnostnej strechy FOPS ako štandardná výbava
  • senzor preťaženia

Kabíny

AVANT kabína GT pre sériu 800

Efektivita práce

Teleskopické rameno

Pripojenie prídavných zariadení

Jednoduchá obsluha

Rýchlosť

Ekonomika prevádzky

Jeden stroj na všetky práce

Nízke prevádzkové náklady

Nízke nároky na údržbu

Robustná konštrukcia

Univerzálnosť

Viac ako 100 druhov prídavných zariadení AVANT

Kompatibilita

Výkon

Odolnosť

Bezpečnosť

Celoročná využiteľnosť

Kĺbový nakladač

Najväčší a najsilnejší model AVANT

Kapacita zdvihu

Rýchlosť

Komfort

 

Bezpečnosť

Vynikajúci výhľad

Pri vývoji všetkých sérii AVANT bol vždy kladený veľký dôraz na vynikajúci výhľad obsluhy stroja. Obsluha stroja musí vidieť celý stroj, odpredu až po koniec a samozrejme obe strany tiež. Toto pravidlo platí rovnako pre stroje s kabínou ako aj s bezpečnostnými rámami.

Kabína stroja, ktorá je umiestnená v prednej časti má významnú úlohu pre celkový výhľad obsluhy. Umiestnenie kabíny zabezpečuje dokonalý výhľad na prídavné zariadenia počas práce. Je prirodzené, že najlepšie výsledky práce sa dosahujú vtedy, keď je pracovné náradie pod plnou kontrolou obsluhy.

Tretí veľmi dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje výhľad, je excentrické umiestnenie teleskopického ramena. Samotné teleskopické rameno je umiestnené mimo stredovú os stroja a vďaka tomu je výhľad obsluhy vpred dokonalý pri akejkoľvek polohe ramena.

Stabilita

Všetky modely série AVANT 800 sú v strede rámu vybavené pevným otočným kĺbom. Tento prvok je veľmi dôležitý pre dosiahnutie maximálnej stability stroja v akejkoľvek situácii. Okrem robustného stredového kĺbu, celkovej stabilite stroja pomáha aj veľmi nízko položené ťažisko, čo taktiež zvyšuje stabilitu stroja.

Bezpečnostný rám

Všetky modely série AVANT 800 sú štandardne vybavené bezpečnostným rámom ROPS a systémom bezpečnostnej strechy FOPS.

Senzor preťaženia

Ku  štandardnej výbave všetkých modelov série AVANT 800 patrí senzor preťaženia, ktorý zvukovou signalizáciou upozorňuje obsluhu vždy, keď sa zadné kolesá začínajú zdvíhať od podložky. Toto preventívne varovanie dáva obsluhe dostatok času na reakciu predtým, ako by sa stroj stal nestabilným.

Kabíny

Nakladače AVANT sú štandardne vybavené certifikovanými, bezpečnostnými systémami rámu ROPS a systémom bezpečnostnej strechy FOPS s tónovaným plexisklom. Okrem tejto štandardnej výbavy je možné modely série AVANT 800 vybaviť kabínou GT

AVANT kabína GT pre sériu 800

Nová AVANT kabíny GT pre sériu 800 priniesla ešte väčšie zdokonalenie ergonómie kabíny a zlepšenie pracovných podmienok obsluhy stroja. Kabína GT je vytvorená tak, aby poskytla obsluhe najlepšie možné pracovné prostredie aj v extrémnych pracovných podmienkach, od nízkych zimných teplôt až po vysoké teploty v letnom období, počas dažďa alebo slnka. Zlepšenia zabezpečujú vytvorenie väčšieho priestoru pre obsluhu, väčšie okná a zníženú hladinu hluku vo vnútri kabíny. Najviac žiadaná doplnková výbava ku AVANT kabíne GT je klimatizácia a vzduchom odpružené sedadlo obsluhy.

 avant8003avant8002avant8001

Efektivita práce

Teleskopické rameno

Nakladače AVANT sú už dlhú dobu známe svojím originálnym teleskopickým ramenom . Toto výnimočné rameno umožňuje udržať celkové rozmery stroja na veľmi kompaktnej úrovni a pri tom dosahovať veľkú zdvihovú kapacitu. Ak je teleskopické rameno zasunuté môže rameno zdvíhať veľké hmotnosti a pri vysunutom teleskopickom ramene má stroj dosah na veľkú výšku.

Pripojenie prídavných zariadení

AVANT systém pripojenia prídavných zariadení upínacou doskou umožňuje rýchly a jednoduchý spôsob pripojenia. Tento mechanický spôsob pripojenia v podstate pracuje poloautomaticky. Znamená to, že prídavné zariadenia môžu byť na stroj pripojené priamo z miesta obsluhy tak, že sa upínacia doska stroja preklopí do zadnej polohy a automaticky sa aktivuje zaisťovací mechanizmus.

V doplnkovej výbave je tiež k dispozícií upínacia doska s hydraulickým ovládaním upínania prídavných zariadení z miesta obsluhy, kde je možné odpojiť alebo pripojiť prídavné zariadenia bez opustenia kabíny obsluhou.
Hydraulický multi konektor systém AVANT k pripojeniu hydraulických hadíc prídavných zariadení je najpokročilejší na trhu. Veľmi ľahké pripájanie a odpájanie hydraulických hadíc prídavných zariadení AVANT je možné pri chode spaľovacieho motora, alebo pri plnom tlaku prídavnej hydrauliky. AVANT multi konektor pracuje vo všetkých situáciách a ďalšou výhodou je, že obsluha nemôže zapojiť nesprávne hadice prídavných zariadení a pri pripájaní a odpájaní nedochádza k žiadnemu úniku hydraulického oleja.

Jednoduchá obsluha

Kĺbové nakladače AVANT je veľmi ľahké sa naučiť ovládať. Nakladač sa riadi pomocou ergonomického volantu a pojazd vpred a vzad sa ovláda dvoma samostatnými pedálmi . Kompaktné rozmery stroja uľahčujú ovládanie, pretože obsluha vidí celý stroj a prídavné zariadenia zo sedadla obsluhy. Dokonca aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti s obsluhou a ovládaním strojov AVANT, získate ich len za pár hodín praxe.

Rýchlosť

Nový model Avant 860i je najrýchlejším modelom AVANT nakladačov. AVANT 860i dosahuje rýchlosť až 30 km / h. Táto rýchlosť pojazdu umožňuje modelu 860i aby bol rovnocenný s väčšími strojmi v oblasti údržby komunikácií, komunálnej oblasti a v ďalších príbuzných oblastiach.

Ekonomika prevádzky

Jeden stroj na všetky práce

S viac ako so 100 druhmi prídavných zariadení je AVANT nakladač veľmi flexibilný. Výmena je veľmi rýchla a jednoduchá a tým môže stroj vykonať veľké množstvo rôznych druhov prác . Takže, jedným strojom môžete vykonávať množstvo rôznych druhov prác iba jednoduchou a rýchlou výmenou prídavného zariadenia pripojeného k stroju.

Nízke prevádzkové náklady

Kĺbový nakladač AVANT série 800 spotrebuje pozoruhodne málo paliva a pri bežnom použití je možné dosiahnuť spotrebu pod 3,5 l / MH (motohodinu) . Vzhľadom na konštrukciu kĺbového nakladača je taktiež minimálne opotrebovanie pneumatík.

Nízke nároky na údržbu

Jednoduchá a transparentná konštrukcia stroja a vysoko kvalitné komponenty použité k výrobe stroja výrazne znižujú následnú potrebu na jeho údržbu. Malé množstvo elektroniky a použitie osvedčených a najkvalitnejších komponentov pri jeho výrobe zabezpečujú nízke nároky na údržbu.

Robustná konštrukcia

Nakladače AVANT boli testované v mrazivých podmienkach Antarktídy, rovnako tak aj v horúcich podmienkach stredného východu. Ťažko získané skúsenosti a testy pri všetkých druhoch poveternostných podmienok zabezpečili, aby nakladač AVANT vydržal rôzne ťažké poveternostné podmienky pri plnom pracovnom zaťažení vo všetkých pracovných odvetviach.

Univerzálnosť

Viac ako 100 druhov prídavných zariadení AVANT

AVANT prídavné zariadenia boli navrhnuté tak, aby pracovali ako rovnocenný partner nakladača AVANT , na základe týchto zásad:

Kompatibilita

Najlepšiu kombináciu stroja a prídavného zariadenia je možné dosiahnuť len vtedy, ak je použitý vhodný nakladač AVANT a k nemu je pripojené prídavné zariadenie ktoré je špeciálne určené pre tento stroj. Rozmery prídavných zariadení, výkony a prietok prídavnej hydrauliky a ďalšie funkcie sú v dokonalej rovnováhe stroja a prídavného zariadenia.

Výkon

Na efektívnosť práce prídavných zariadení AVANT s nakladačom je kladený veľký dôraz. Všetky prídavné zariadenia boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali maximálny výkon v kombinácií nakladač a prídavné zariadenie.

Odolnosť

Prídavné zariadenia AVANT sú určené na ťažkú a nepretržitú profesionálnu prácu.

Bezpečnosť

Zvláštna pozornosť je venovaná bezpečnostným prvkom a dizajnu prídavných zariadení v oblasti bezpečnosti práce.

Celoročná využiteľnosť

Nakladače AVANT a prídavné zariadenia boli navrhované na celoročné využitie. Možnosti konštrukčných riešení a doplnkových výbav boli vykonávané tak, aby nakladače boli použiteľné v chladnom zimnom období, ale aj pri vysokých teplotách v lete. Vlastnosti nakladačov AVANT sú preto veľmi univerzálne pre celoročné použitie. Široká škála prídavných zariadení zaistí, že stroj bude využitý po celú dobu v roku pri rôznych druhoch prác.

Kĺbový nakladač

V porovnaní s ostatnými nakladačmi s približne rovnakými výkonmi majú kĺbové nakladače AVANT podstatne menšie rozmery. To umožňuje obsluhe vynikajúci výhľad zo stroja aj pri práci v stiesnených priestoroch. Pri práci na tomto kompaktnom nakladači máte naozaj pocit, že máte pod kontrolou stroj, prídavné zariadenie a okolie pri rôznych pracovných podmienkach.

Najväčší a najsilnejší model AVANT

Kapacita zdvihu

Vývoj nakladača AVANT série 800 bol hlavne zameraný na dosiahnutie najväčšie možných nosností. Väčšie rozmery nakladača oproti ostatným sériám zabezpečili väčšiu rovnováhu na zdvíhanie väčšej hmotnosti. Maximálna kapacita zdvihu ramena do 50 cm je 2 200 kg.

Rýchlosť

Nový model AVANT 860i je vybavený najmodernejšou technikou umožňujúcou rýchlosť pojazdu až 30 km/h .

Komfort

AVANT série 800 má väčší rozmer použitých kolies, čo zvyšuje pohodlie a komfort pri jazde pri vyšších rýchlostiach. Ďalšie možnosti vybavenia stroja doplnkovou výbavou zvyšujú úroveň komfortu stroja.

Kontaktný formulár