AVANT

AVANT

multifunkčné nakladače

O nás

O spoločnosti

Spoločnosť AVANT Slovakia s.r.o. je oficiálnym predajcom a zástupcom spoločnosti AVANT TECNO OY a servisným centrom opráv nakladačov AVANT pre Slovenskú republiku. Odborne vyškolený pracovníci spoločnosti čerpajú skúsenosti z predaja a servisu nakladačov AVANT od roku 2005. Veríme, že sa budete s nami a v našich priestoroch cítiť príjemne.

20151124 103624b

O výrobcovi

AVANT TECNO OY  je medzinárodne uznávaný a inovatívny výrobca NAKLADAČOV značky  AVANT. Od roku 1991, AVANT TECNO OY vyrobila viac ako 40 000 nakladačov vo svojom výrobnom závode v Ylöjärvi vo Fínsku. Spoločnosť má predajné kancelárie v Nemecku, Veľkej Británii a USA, a svojich oficiálnych zástupcov vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Avant showroom

Kvalitné stroje

„Made in FINLAND“. Nakladače AVANT sú vyrábané vo výrobnom závode v YLOJARVE vo FÍNSKU a k výrobe sa používa najmodernejšia výrobná technológia a stroje. Výrazný podiel na špičkovej kvalite nakladačov má aj vyše 25 ročná história vo výrobe a stále sa rozvíjajúce vývojové oddelenie. AVANT je lídrom vo výrobe a predaji kompaktných nakladačov na európskom trhu. 

Nadpis o sortiment

Nakladače AVANT a k nim pripájané pracovné zariadenia sú navrhované na celoročné využitie. Možnosti konštrukčných riešení a doplnkových výbav sú vykonávané tak, aby nakladače boli použiteľné v chladnom zimnom období, ale aj pri vysokých teplotách v lete. Vlastnosti nakladačov AVANT sú preto veľmi univerzálne pre celoročné použitie. Široká škála cca 150 druhov prídavných zariadení zaistí, že stroj bude využitý po celú dobu v roku a pri rôznych prácach.

Individuálny prístup

  • Škandinávsky prístup pri objednaní, výrobe a predaní stroja s možnosťou voľby technických parametrov a výbavy robia z každého stroja originál, ktorý odráža potreby zákazníka.   

    Peter Pištík, AVANT Slovakia s.r.o.

Náš sortiment

Prezrite si náš sortiment mini nakladačov, prídavných zariadení a doplnkovej výbavy značky AVANT.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku

Kvalitné stroje, široký sortiment doplnkov a pracovného náradia
a individuálny prístup vás presvedčia!

Kontaktujte nás !

Novinky

22. jún 2021

AVANT 528 s príplatkovou výbavou

Chcete sa dozvedieť viac o novinke ?

Čítať viac

17. november 2020

AVANT 528 s príplatkovou výbavou

Chcete sa dozvedieť viac o novinke ?

Čítať viac

06. marec 2019

Rotátor prídavného zariadenia

Chcete sa dozvedieť viac o novinke ?

Čítať viac

18. február 2019

Snežná fréza 1500

Chcete sa dozvedieť viac o novinke ?

Čítať viac

Kontaktný formulár